Haberdiyarbakir.Org

Sur İlçe Nüfus Müdürlüğüne Teşekkür

Sur  İlçe  Nüfus  Müdürlüğüne  Teşekkür
09 Nisan 2017 - 11:46 'de eklendi ve 489 kez görüntülendi.

Haber Süleyman Karaarslan

Diyarbakır Sur ilçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü bir başarıya daha imza attı yeni kimliklerin verilmesi ile start alan sur ilçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Gelen vatandaşlara öylesi ye ilgileniyorlar ki ben bile Şaşardım başta şefleri olmak üzere görev yapan personel bile Kibarlığından ve anlayışlarından bizleri hayran bırakmıştı sayın Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü şefi Nizamettin İçli Bey efendi yardımcı Personeller Sayın Fetih Yükler,Nazif Polat, Ahmet Tanrıkulu, Mükerime Yalçın,Cengiz Pidikçi, Burhan Bal beye ve ismimin yazamadıklarımız dahi olmak üzere teşekkürü bir borç biliyoruz halkımız adına Görüşlerini aldığımız Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü Şefi Sayın Nizamettin İçli “İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü olarak yaptığımız çalışmalarda sürekli biz yol gösteren, yolumuza ışık tutan ve desteklerini bizden eksik etmeyen Başta Sayın Valimize ve Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.

Sur İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde Yapılan başarılı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden Valimiz Hüseyin Aksoy Sur Halkı ilk defa Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün Bu durum yeni kimlikleri bilgilendirmeleri ilçemizdeki halkımız için çok önemli ve çok güzel bir çalışmadır diye sözlerine ekledi. Yeni kimliklere iğlinin yoğun olduğu gözlemlenirken çalışmalar ve faaliyetler halka yansımış, halk yapılanları benimsemiş ve çok memnun olmuşlar. Bu da bizim istediğimiz ve bu durumu sağlamak için çalıştığımız durumdur. Bu nedenle bu çalışmaları desteklemek gerekmektedir. Milletçe bu uğurda birbirimize destek olmalı ve başarılarımızı ve çalışmalarımızı çoğaltmalıyız.

Sur Halkından Görüşlerini Aldığımız Sayın Nurşen Demirok Hanım Efendi Ben sur içinde oturuyorum İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünü ziyaret ederek, müracaatları alınmaya başlanan yeni kimlik kartları ile ilgili bilgi aldım. Sur İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.. Bu kadar zamanda göstermiş oldukları hassasiyet teşekküre laik olduğunu söyledi yaklaşık işlemlerinin yarım saate bitiğini belirten Nurşen Demirok duyduğu mutluluğu dile getirdi ve yeni kimlikle ilgili bilgi aldığını sözlerine ekledi ve içeride ki temizlik ve samimi atmosferde beni etkiledi bundan sonraki zamanda da çok kalabalık olması yeni kimliklere duyulan iğliden ve yoğunluktandı ..Diye Sözlerine ekledi .

Sur İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Şefi Sayın Nizamettin İçli yeni kimlik kartlarının çok önemli olduğunu vurgulayarak,Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır Bölge Haber ve Basın Ajansı Diyarbakır Bölge Müdürü Ali Şeran”a şöyle devam etti: “Yeni kimlik kartının içerisinde bir çip var. Bütün bilgilerimizin muhafaza edildiği teknolojik bir üründür diye sözlerine ekledi.16 liralık bir bedeli var. Kimlik kartının kaybedilmesi durumunda cezası 32 lira. 2 ile 3 gün içerisinde pasaport gibi adrese teslim ediliyor.” Nizamettin İçli de yeni çipli kimlik kartı hizmetinin çok önemli bir hizmet olduğunu ifade etti. Haber Kaynağı Haberdiyarbakir.Org

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER