Haberdiyarbakir.Org

Haberdiyarbakir.Org Misyonumuz ve Vizyonumuz

Haberdiyarbakir.Org Misyonumuz  ve Vizyonumuz
15 Temmuz 2017 - 12:47 'de eklendi ve 688 kez görüntülendi.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ & DEĞERLERİMİZ

Değer yaratan, müşteri memnuniyeti ve topluma katkıları ile örnek bir kuruluş olarak Türk medya ve basın sektöründe; yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmak ve bu konumunu korumak. Dünyaya açık yönetim anlayışı ile dünya medya ve basın sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almak. Yerel ve Ulusal Medya ya ve basına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Yerel gazetecilik ve reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve insan kalitesini yükseltmek.  Yerel medya ve basın ile Ulusal Medya arasında. Yine Ulusal Medya ile Uluslar arası medya arasındaki uçurumları (Maddi-Manevi)  yok etmek için gereken çalışmaları yürütmek, katkı yapmak, Gazetecilik Mesleğinin Uluslar arası Standart ve kurallara ulaştırılması ve Mesleğin Saygınlığını arttırmak için her türlü Yasal girişimler ve Organizasyonlar içinde yer almak veya Yasal girişimlerin oluşmasına öncülük etmek.Haber-Reklamın yayın politikası Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır. Haberdiyarbakir.Org %100 Türk sermayeli kuruluş olarak Türkiye’ye layık örnek bir internet haber ve basın ajansı olma bilincindedir.

VİZYONUMUZ Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğru, tarafsız ve güncel haberler ile toplumu bilgilendiren, eğitici ve öğretici içerikli yayınlar geliştiren ve bunları yaygınlaştıran öncü medya grubu olmak. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek bu yenilikleri faaliyet alanlarına uygulamak ve topluma ulaşmasını sağlamak. Türkiye ile Bölgesel Pazarda en iyi Ulusal internet haber portalında Marka olmak.  Ulusal arenada kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölgede örnek bir işletme olmak. İlk önce Ulusal ve Uluslar arası (Normları) kuralları kendi işletmemizde uygulama becerisini göstermek. İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek. Gazeteciliğin araç değil,  amaç olarak yapılmasını ve bu yolla hem kişisel ve hem de toplumsal kalkınmanın olabileceğini göstermek adına .

DEĞERLERİMİZ 1- İnsana saygılı olmak.2- Doğruluk ve tarafsızlık. 3- Dürüst, ilkeli ve hukuka saygılı yayın anlayışını sürdürmek.4- Kişinin ve toplumun haklarına ve özel yaşamına saygılı olmak.5- Çevreye duyarlı olmak. 6- Müşterilerimiz için değer yaratmak müşterilerimizin beklentilerine kaliteli ve istikrarlı yayın anlayışı ile cevap vermek. 7- Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve başarma güdülerini desteklemek için bireysel insiyatif ve sorumluluk almalarını sağlamak amacı ile, işbirliği ve dayanışmanın hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratmak. 8- Müşterilerimiz itici gücümüzdür, onlar için en üstün değerleri yaratırız. İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeyiz. Topluma ve ekonomiye katma değer sağlarız.Tek standardımız MÜKEMMELLİK‘tir. Bu ilkeye bağlı kalınarak, müşterilerin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri, Güvenli, Standartlara uygun, Estetik görünümlü,Uygun maliyetli çalışmalarda bulundurulmasını hedeflenmektedir. Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır Bölge Haber ve Basın Ajans, bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak üzere tüm çalışanların katılımı ile sürekli kendini yenileyen bir haber ve basın ajansı olacaktır.

Haberdiyarbakir.Org, kuruluşundan bu yana gösterdiği özverili çalışmalar neticesinde, bu gün Diyarbakır web siteleri içerisinde hak ettiği yere gelmiştir. Kurulduğu günden beri, Diyarbakır ve ilçelerinin her türlü haber, yazı, resim ve fotoğraflarını yayınlayarak, bu alanda sürekli kendini geliştirerek bu günlere gelmiştir. Bu gün bir Diyarbakır haber ve basın sitesi ve bir Diyarbakır Web sitesi olarak görevine devam etmektedir. Sitemiz, il içinde ve il dışında ki tüm Diyarbakırlı Hemşerilerimizi bir araya getirmek için gayret sarf etmekte ve bunun için, site bünyesinde bir de forum oluşturmuştur. Forum sayesinde Diyarbakır içinde veDiyarbakır dışındaki hemşerilerimiz sorunlarını, fotoğraflarını, yazılarını paylaşmak suretiyle yayınlamaktadırlar. Yazarlarımız – Şairlerimiz bölümlerinde ise, Güzide Diyarbakır şair ve yazarlarımızın yazılarına ve şiirlerine yer verilmiştir. Halende yazı ve şiirlere yer verilmeye devam etmekteyiz.Diyarbakır Siteleri arasında hak ettiği yere gelmeyi başaran Haberdiyarbakir.Org bundan sonrada bu öz verili çalışmalarını gücümüzün yettiği nispetçe sürdürecek olup, Diyarbakırlıları bu ortamda buluşturmaya devam edecektir. SAYGILARIMIZLA Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER