Haberdiyarbakir.Org

Diyarbakır Toyota”dan ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’

Diyarbakır Toyota”dan ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’
08 Kasım 2017 - 20:52 'de eklendi ve 438 kez görüntülendi.

Haberdiyarbakir.Org / Diyarbakır 

Diyarbakır Toyotada ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’ Başladı Toyota Diyarbakır Bayii Bilgi İşlem Sorumlusu Melihat Ademhan“dan Konu hakkında aldığımız bilgilere göre Toyota’da kaçırılmayacak kampanyalarla ilgili bilgilerini paylaştı Melihat Ademhan Toyota Araç sahipleri, ‘Kış Servis Günleri Kampanyası’ ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olamaları konusunda dikkatleri çekti

30 KASIM’A KADAR SÜRECEK Diyarbakır‘da hizmet veren Toyota Plaza Kardelen, Toyota sahipleri için kaçırılmayacak bir kampanyaya imza attı. 30 Kasım’a kadar sürecek olan geleneksel Kış Servis Günleri Kampanyası kapsamında, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan ‘güvenlik ve filtre’ paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30 indiriminden yararlanılacak. Kampanya dahilinde sunulan güvenlik paketi, ön ve arka fren diskleri ile balataları, ampuller, silecek lastik ve süpürgelerini içeriyor.

İNDİRİM KUPONLARI. Kampanya dahilindeki filtre paketinde ise kabin hava, motor hava, yakıt ve yağ filtreleri bulunmakta. Tüm modellerde Toyota Forever kart indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarda 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı ile birlikte 4 adet 17 inç ve altı Michelin lastik alımında 100 TL’lik, 4 adet 18 inç ve üstü Michelin lastik alımlarında bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 160 TL’lik indirim kuponu Toyota Plaza Kardelen tarafından hediye edilecek. Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için Toyota Plaza Kardelen’e götürmek olacaktır.  (Bu Bir Reklam Haberidir)

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER