Haberdiyarbakir.Org

Diyarbakır”ın Yeni Lezzet Durağı Pasaport Pizza

Diyarbakır”ın Yeni Lezzet Durağı Pasaport Pizza
30 Aralık 2017 - 20:28 'de eklendi ve 633 kez görüntülendi.

Haber Nusret Bilgiç / Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Yenişehir İlçesi Ofis semti Askerlik şubesi karşısında yaklaşık bir yıl önce hizmete açılan ve hizmete girdiği günden bu yana büyük ilgi gören Pasaport Pizza, adeta bir lezzet durağı haline geldi.Genç girişimci Gürer Eser tarafından hizmete açılan Pasaport pizza, kısa bir süre içinde adını duyurarak, sektöründe Diyarbakır'ın öncü kuruluşları arasında yerini aldı.

HİJYEN, OLMAZSA OLMAZLAR ARASINDA Aradan geçen bir yıl içinde, büyük mesafeler kat ettiklerini belirten genç girişimci Gürer Eser, Haberdiyarbakir.Org Genel Müdürü Ali Şeran'a şunları söyledi: 'Öncelikle insanların damak zevkine hitap etmek, ben ve ekip arkadaşlarım için büyük bir mutluluk kaynağı. Her sabah, aynı şevk ve heyecanla açtığımız iş yerimizde öncelikle hijyen ortamını sağlayıp, daha sonra birbirinden lezzetli pizzalarımız için gerekli malzemelerimizi, büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.İnsanlar, misafirleriyle beraber gelirken, özellikle çocukların yüzlerindeki mutluluk, bizlere ilham kaynağı oluyor. Gece saat 02,00'a kadar hizmet sunuyoruz.Alo paket servisimiz (412 223 02 23) ile ürünlerimizi kısa sürede ulaştırıyoruz.

Pasaport Pizza Diyarbakır’da açıldı Pasaport Pizza Diyarbakır’ın Ofis semti Askerlik Şubesi karşısında hizmet vermeye başladı. Diyarbakır’lıların uğrak mekanı haline gelen pasaport Pizza açıldığı günden bu yana vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.100’den fazla şubeyle hizmet veren Pasaport Pizza Daiyarbakır’ın Ofis Semti Askerlik Şubesi karşısında yeni şubesiyle Diyarbakırlılara hizmet vermeye başladı. İşadamı Gürer Eser tarafından hizmete açılan Pasaport Pizza’ya açıldığı günden bu yana vatandaşların ilgi odağı oldu.Zengin mutfağıyla Diyarbakırlıların hizmetine açılan Pasaport Pizza’ya ilgi büyük.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İşletme Sahibi ve işadamı Gürer Eser, “Pasaport Pizza 100den fazla şubeye sahip olan bir marka olup halkımızın damak tadına hitap eden bir fastfood markasıdır. Pizza yapımında kullanılan ürünlerin tamamı TSE onaylıdır ve et ürünlerinin tamamı Helal damgalıdır. Diğer firmalardan farkı ise çeşitli kampanyalarla müşteriye birçok seçenek sunması ve menülerde müşterinin  isteğine göre değişiklikler yapabilmesidir. Müşteriler tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebi ise lezzetidir. Her gün taze hamurla pizza yaparak müşterilerine endüstriyel bir ürün yerine çocuklarına güvenle yedirebilecekleri lezzetli yiyecekler sunar. Evlere servis yapılır kaliteli hijyene dikkat bir mekana sahibiz, Pasaport Pizayı  bir yiyen tekrar yemek ister” dedi. Siparişlerin çok kısa bir sürede kapınızda da olacağını belirten işletme sahibi Gürer Eser, “Dilerseniz sipariş içinde bizi arayabilirsiniz. En kısa sürede görevli arkadaşlarımız siparişlerinizi kapınıza getirecektir. Siparişleriniz için bizleri 04122230223 ve 05327102244 numaralardan da arayabilirsiniz” dedi. Kaynak Nusret Bilgiç

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER