Haberdiyarbakir.Org

“Hoşgeldin  Nisa Nur Taş”

“Hoşgeldin  Nisa Nur Taş”
27 Kasım 2017 - 13:38 'de eklendi ve 222 kez görüntülendi.

Haber Ali Şeran / Haber Müdürü

Mehmet Taş ve Mekiye Taş”ın mutlu günü.Taş çiftinin 24.11.2017 Özel Bir hastanede bir kız çocukları dünyaya geldi. Başarılı süren operasyon sonrası sağlıklı bir şekilde dünya’ya gelen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu gelen haberler arasında Nisa Nur Taş Bebek aynı akşam geç saatlerinde yeni evine geldi. Beklenen misafirimiz sonunda geldi Nisa Nur Taş Bebek 24.11.2017 Cuma Günü Saat 10.21″de bebekleri hayata merhaba dedi Doğumu gayet başarılı geçen Doğum”da Taş ailesinin" de mutlulukları gözlerinden okunuyordu .

Doğum Sonrası  ve Nisa Nur Taş Bebekğin ailesinden Aldığımız Duygu dolu sözler Bizler Çok Duygulandırdı Ne mutlu ki, bebeğin ismini bıraktıkları Nisa Nur Taş Bebek çok güzel ve sağlıklı bir bebek olarak dünyaya geldi. Onunla tanıştığımız bu anlarda yaşadığımız duyguları tarif etmek gerçekten mümkün değil. Taş Ailesi Böyle güzel bir hediye için Allah’a ne kadar şükür etsek azdır Diyerek duygularını Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır Bölge Müdürümüz Ali Şeran”a dile getirdiler.

Bizlerde Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır Bölge Haber Ajansı ve Diyarbakır Bölge Müdürlüğü olarak Çalışma Arkadaşlarımızla Beraber Mehmet Taş ve Mekiye Taş çiftine hayırlı ve uğurlu olmasını diler, Nisa Nur Taş bebeğe’de Yuvaların şenliği cıvıltısı olan bebek hoş geldin sağlıklı dolu uzun ömürler diler bahtı acık olsun deriz Hoşgeldin Nisa Nur Taş.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER