Bugun...
Halkın Hizmetkarıyız


Hülya Toprak Yedi Renkti Gülüşün
haberdiyarbakir.org@gmail.com
 
 

Haberdiyarbakir.Org Olarak Kurulduğu Günden Bu Yana ‘Halkın Hizmetkarıyız’ Olma Sloganıyla Hareket Eden Yönetimi Ve Bu Doğrultuda Birçok Başarılı İşlere Ve Haberlere İmza Atan İnternet Gazetesi Haberdiyarbakir.Org Vatandaşın Sorunlarını En Hızlı Şekilde Nasıl Duyurabiliriz’ Gibi Sorular Soruyorduk. Gelişen Teknoloji, Genç Ve Dinamik Bir Ekip Geçen Bir Yıl İçerisinde Muvaffakiyete Ulaşmamızın Nedenlerinden Birisi Oldu. Kurulduğu Günlerde İse, Diyarbakır’da Bir Çok İnternet Gazetelerin Arasından Nasıl Üst Sıraları Zorlayabiliriz Diye Düşündük.

Her Gün Toplantılar Gerçekleştirildi.İstihbarat Ağımızı Genişlettik. Sanatta,Sporda,Siyasette, Sosyal Olaylarda Hep Özel Haberlere İmza Attık.İmza Attığımız Bu Özel Haberler Bizi Zirveye Taşırken Vatandaşın Halkımızın Yanında Olduğumuzu Hissettirdik.Bu Ayrıntıyı Ben Değil,Gelen Vatandaşlarımız Belirtiyor.Vatandaşın Yanında Olduğumuzu Hissettirince Vatandaş Sorunlarını Anlatmak İçin Geliyor.

Güvenmese,Sorunun Çözümünün Bir Parçası Olduğuna İnanmasa Gelir Mi? Gelmez!Gelemezde Biz Bu Süreçte Vatandaşımızın Güvenini Sarsacak Hiçbir İşin İçerisine Girişmedik.Haberdiyarbakir.Org Olarak Yeri Geldi Milletvekilini Vatandaşa Hizmet Etmiyor Diye Eleştirdik, Yeri Geldi Kamu Kurum Müdürlerini Vatandaşı Mağdur Ediyor Diye Sayfalarımıza Taşıdık.Biz Tüm Bunları Yaparken Çok Şükür Şimdiye Kadar Yanlış Yapmadığımız İçin Cazai Bir Yaptırım İle Karşı Karşıya Kalmadık.Kuruluş Amacımızın Hedeflerine Ulaştığımızı Düşünüyorum.Haberdiyarbakir.Org'u Çoğu Kez Gündemi Takip Eden Değil Gündemi Yaratan Oldu Bu,Bizim Bundan Sonraki Hedefimiz İse Gündemi Yaratmaya Devam Etmek.Biz Bu Halkın Ve Diyarbakır"In ‘Halkın Hizmetkarıyız’ Haberdiyarbakir.Org Köşe Yazarı Hülya Toprak

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI