Bugun...
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı


Öğr.Üyesi Dr.Berfu İLTER Chairman Of The Board
haberdiyarbakir.org@gmail.com
 
 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Hak Ve Hürriyetlerinizi Elde Edişinizin Yıl Dönümünde, Milletimizin Sesi, Vicdanı Olan,  Yedi Gün Yirmi Dört Saat Vatandaşlarımızın Doğru Bilgiye Ulaşması İçin Mesai Harcayan Tüm Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun. Tarafsız Ve Objektif Basın, Demokratik Toplumların Olmazsa Olmazı, Milli Birliğin Sağlanmasında, Hak Ve Özgürlüklerin Korunmasında Önemli Bir Mihenk Taşıdır.

Şüphesiz Ki,Basın Mensupları, Halkımızın Kanaat ve Beklentilerinin Tarafsız Bir Şekilde Gündeme Taşıyıp Kamuoyu İle Paylaşarak Hayati Bir Görevi Yerine Getirmektedir.Her An, Her Yerde Ve Büyük Bir Özveri İle Görevinin Başında Olan Basın Çalışanları Bu Görevi İfa Edebilmek İçin Zaman Mefhumu Gözetmeksizin Çalışmaktadır. Yaptığımız Her İşte,Attığımız Her Adımda,Basın Çalışanlarının Ortaya Koydukları Emek ve Gayrete Şahidiz.

Yerelden Ulusala, Uluslararasına, Çok Sayıda Önemli Organizasyona, Güven İçerisinde Ve Başarılı Bir Şekilde Ev Sahipliği Yapan Antalya’da, Turizm Sektörü Başta Olmak Üzere, Tüm Sektörlerin Başarıya Ulaşmasında ve Bu Başarının Da Ülkemiz Ekonomisine Olumlu Yönde Yansımasında, Basın Çalışanlarının Çok Önemli Rolü ve Katkıları Bulunmaktadır. Yakaladığımız İstikrarı Devam Ettirmek Ve Daha Büyük Başarılara İmza Atmak İçin De Bizlere Olduğu Kadar Basın Mensuplarına Da Büyük Bir Sorumluluk Düşmektedir.Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da Basın Çalışanlarımızın, Milli Bir Hedef Olarak, Ülkemizin 2023 Hedeflerine Giden Zorlu Yolları,Fikirleriyle, Kalemleriyle Aydınlatmaya Devam Edeceklerine Can-I Gönülden İnanıyorum.Tüm Basın Çalışanlarımıza Özverili Katkılarından Dolayı İçtenlikle Teşekkür Ediyor,Şehrimize, Ülkemize Ve Milletimize Katkılarının Aynı Duyarlılıkla Devam Etmesini Temenni Ediyorum. Bu İnanç Ve Düşüncelerle,Daha İyi Çalışma İmkân Ve Koşullarına Kavuşmaları Temennilerimle, Basın Şehitlerimizi Rahmetle Yad Ediyor, Tüm Basın Çalışanlarının, 10 Ocak ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutluyor; Çalışmalarında Başarılar Diliyorum. Haberdiyarbakir.Org Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Berfu İlter

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI