Diyarbakır'da sınıf öğretmenlerine seminer | Haberdiyarbakir.Org

SON DAKİKA

Diyarbakır’da sınıf öğretmenlerine seminer

Bu haber 25 Haziran 2019 - 12:09 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

Haber Ali Şeran / Diyarbakır

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 4 Merkez İlçede Görev Yapan Sınıf Öğretmenlerine Yönelik Seminer Dönemi Öğretmen Toplantılarının İlk Günkü Oturumu Gerçekleştirildi.Büyükşehir Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu’nda 4 Merkez İlçede Görev Yapan Sınıf Öğretmenlerine Yönelik Seminer Dönemi Öğretmen Toplantılarının İlk Günkü Oturumu Kayapınar İlçemizde Görev Yapan Öğretmenlerimizle Başladı.

Büyükşehir Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu’nda Gerçekleşen Seminer Dönemi Toplantısına; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer, Müdürlüğümüz Temel Eğitim Şubesinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman İlge,Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Erdaş Ve Kayapınar İlçemizde Görev Yapan Öğretmenler Katıldı.

Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı‘nın Okunmasıyla Başlayan Seminer Dönemi Toplantısı,Doç.Dr.Taşçıer’in Konuşmalarıyla Devam Edildi.Öğretmenlere Sık Sık Söz Veren Doç.Dr.Taşçıer,Karşılıklı Görüş Alışverişinde Bulundu.Daha Sonra Öğretmenlerden “Eğitim Sizin İçin Ne Anlam İfade Ediyor?”Sorusunun Cevabını Bir Kelime İle Kara Tahtaya Yazmasını İstedi.Öğretmenler Kara Tahtaya Geçerek Görüşlerini İfade Ettiler.O Sırada Babasıyla Beraber Seminere Gelen Bir Çocuğun “Ben de Yazmak İstiyorum” Diye Seslenmesi Üzerine Doç. Dr.Taşçıer,Sahneye Davet Ederek Kara Tahtada Fikrini Yazan Çocuğa Teşekkür Etti.Kaynak Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü Basın Bürosu