Sevgili Diyarbakır"lılar | Haberdiyarbakir.Org

SON DAKİKA
1xbet betpas mariobet

Sevgili Diyarbakır”lılar

Bu haber 09 Ağustos 2019 - 15:53 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

Bayramlar Özel Günlerdir.Sevinçtir,Mutluluktur,Huzurdur.Milli Ve Manevi Hislerle Kutlayacağımız;Birbirimizle Yakınlaşıp Kucaklaşarak Hasret Gidereceğimiz Bir Bayrama Daha,Bir Kurban Bayramına Daha Kavuşmanın Sevincini İçerisindeyiz.Anne Baba,Hısım Akraba,Eş Dost.Yediden Yetmişe Hepimizi Birleştiren Bu Özel Günlerin Kıymetini Bileceğiz Ve Kurban Bayramımızı Bu Bilinçle Ve Samimiyetle En İyi Şekilde İdrak Edeceğiz.Varsa Kırgınlıkları,Küskünlükleri Bir Kenara Bırakacağız.Sevgi,Saygı Ve Hoşgörüyle Bir Kere Daha Barışacağız, Kucaklaşacağız.Ülkemizin Her Bir Köşesinde Olduğu Gibi,Kadim Şehri Diyarbakır”da Dostluğumuzu,Kardeşliğimizi Pekiştireceğiz.Sevincimizi,Mutluluğumuzu Paylaşıp Çoğaltacağız İnşallah.

Bunun İçin Özenle Ve Hassasiyetle Çalışıyoruz.Bu Manada,Hemşehrilerimizin Ve Şehrimizde Tatilini Geçirecek Olan Tüm Misafirlerimizin Huzurlu Bir Bayram Geçirmesi İçin Her Türlü Önlemler ve Tetbirler Alınmış.Her Zaman Olduğu Gibi,Kurban Bayramı Boyunca,İlgili Resmi Kurumlarımız İşinin Başında,Halkımızın Hizmetinde Olacaktır.Bu Vesileyle,Bayram Dolayısıyla Seyahat Edecek Olan Tüm Vatandaşlarımıza Çağrıda Bulunmak İstiyorum:Lütfen, Trafik Kurallarına Uyalım.Yorgun Ve Uykusuz Asla Yola Çıkmayalım.Seyahat Halindeyken Cep Telefonu Kullanmayalım.Yola Çıkarken Emniyet Kemerimizi,Kaskımızı Mutlaka Takalım.Seyahat Halindeyken Cep Telefonu Kullanmayalım.Kurallara Uyalım Ve Sevdiklerimizi Üzmeyelim.Sevinç Günlerimiz,Hüzün Günlerimiz Olmasın.Bu Duygu Ve Temennilerle,Hep Birlikte Ve Huzur İçerisinde Bir Bayram Geçirmeyi Rabbimden Niyaz Ediyorum.Nice Sevinçlere,Mutluluklara Ve Hayırlara Vesile Olması Temennilerimle,Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını Tebrik Ederim. Bayramımız Mübarek Olsun.

Haberdiyarbakir.Org
Yönetim Kurulu Başkanı
Board Of Directors Chairman
Dr. Berfu İLTER
İletişim: haberdiyarbakir.org@gmail.com

Dr.Berfu İlter
Dr.Berfu İlterberfu13@hotmail.com
07.07.2013 Yılından Beri Haberdiyarbakir.Org Resmi Haber Ajansında Halen Yönetim Kurulu Başkanı Olarak Aktif Görevimdeyim. Board Of Directors Chairman. (Afyon)